Słowa kluczowe

seo

W pozycjonowaniu bardzo ważnym aspektem jest to aby wiedzieć na jakie słowa pozycjonować swoja stronę. Jak je odpowiednio dobrać tak aby dawały odwiedziny na satysfakcjonującym poziomie, oraz aby pozycjonowanie nie było trudne dal nas, zwłaszcza jeśli jesteśmy początkujący w temacie pozycjonowania stron.

Przy pomocy w doborze słów kluczowych na pewno może przyjść nam darmowe narzędzie od Google do sprawdzania słów kluczowych. Dzięki niemu będziemy mogli ocenić naszą konkurencję, trudność frazy którą wybraliśmy oraz liczbę potencjalnych wyszukań danej frazy w miesiącu. Dzięki temu już na wstępie ocenimy czy pozycjonowanie danych fraz nam się będzie opłacać czy też nie będzie. Warto zapoznać się z tym narzędziem i po testować i po porównywać rożne warianty fraz i same frazy kluczowe.

Zajmijmy się owym przykładem. Jeśli prowadzimy zakład fryzjerski w Poznaniu to na pewno chcielibyśmy aby nasza strona była na wysokich pozycjach w Google. Jednak warto wziąć pod uwagę, żeby nie pozycjonować strony naszego salonu na frazy globalne, tj. „zakład fryzjerski”, gdyż nikt z Warszawy kto będzie wyszukiwał takiej frazy nie przyjedzie do Poznania się obciąć tylko dlatego, że jesteśmy wysoko w Google na tę frazę. W takim przypadku nasze słowa kluczowe powinny wyglądać następująco - regionalnie - „zakład fryzjerski Poznań”, „zakład fryzjerski w Poznaniu”. Wtedy trafiamy do klientów z naszego rejonu, takich którzy zapewne nas odwiedzą po zapoznaniu się z naszą stroną oraz informacji o adresie naszego salonu fryzjerskiego.

Jesteśmy na:

google+  twitter  facebook

Skontaktuj się z nami:

Poszukujesz fachowej porady na temat pozycjonowania? A może szukasz wyceny? Nasza firma Ci pomoże! Oferujemy pozycjonowanie dla każdego - dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy