Presell Page

seo

Jednym z popularniejszych sposobów na pozycjonowanie, czy raczej pozyskiwanie linków jest niewątpliwie dodawanie artykułów do blogów, typu presell page. Blogi te są zazwyczaj oparte o popularny i darmowy skrypt WordPress, choć powstał także specjalny dedykowany preclom skrypt - Premium Page, jednak jest on płatny co dla wielu jest przeszkoda i wolą zakładać precle na popularnym WordPressie.

Presell Page - te postawione na WordPressie - mają zazwyczaj zainstalowane wtyczki ułatwiające optymalizację i pozycjonowanie. Zaliczamy do nich między innymi takie wtyczki jak Platinum SEO, SEO Smart Links, czy Google XML Sitemap. Popularną wtyczką jest także WyPiekacz, czyli wtyczka, która przeznaczona jest właśnie dla blogów typy Presell.

Artykuły które są dodawane do presell page powinny spełniać parę podstawowych wymogów, aby mogły zostać zaakceptowane i dodane w danym preclu. Najczęściej jest tak iż właściciel danego blogu Presell Page pozwala na dodanie maksymalnie trzech linków wychodzących na jeden artykuł. Linkować powinniśmy nie tylko stronę docelową ale także linki do wpisów w katalogach czy innych preclach. Ważne jest to aby dodawać do precli artykuły unikalne, niepowtarzające się, bo inaczej nie zostaną one zaakceptowane. Powielanie artykułów nie tylko nie będzie tolerowane w preclach, a nawet jeśli to istnieje szansa, że robot wyszukiwarki nie zaindeksuje powielonych tekstów. Oprócz unikalności warto także dbać o to, aby artykuły dodawane do presell page były pomocne i wartościowe dla użytkowników, bo i tacy mogą na nie trafić, np. z długiego ogona.

Jesteśmy na:

google+  twitter  facebook

Skontaktuj się z nami:

Poszukujesz fachowej porady na temat pozycjonowania? A może szukasz wyceny? Nasza firma Ci pomoże! Oferujemy pozycjonowanie dla każdego - dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy