Katalogi stron

seo

Bardzo popularną a także przede wszystkim polecaną ludziom zaczynającym swoją przygodę z pozycjonowaniem stron, metodą na zdobycie pierwszych linków zwrotnych do strony jest dodawanie wpisów do katalogów stron internetowych. A to dla tego że takie dodawanie wpisów do katalogu nie jest niczym skomplikowanym i poradzić sobie z tym powinien każdy, nawet człowiek, który mało zna się na obsłudze oprogramowania komputerowego.

Wspomnijmy o tym, że katalogi stron to specjalne witryny, które są oparte o skrypt.. Bardzo popularnym w ostatnich kilku latach w Polsce skryptem katalogów stron jest skrypt SEOkatalogu. Jest to skrypt płatny, licencja kosztuje około 140zł. Natomiast istnieje kilka innych, darmowych skryptów katalogów stron, i przeznaczone są dla tych którzy np. nie chcą wydawać pieniędzy na postawienie katalogu, gdyż dopiero zaczynają przygodę z SEO.

Ogólnie rzecz biorąc proces dodawania strony do katalogu zazwyczaj nie różni się i to bez względu na oskryptowanie katalogu.. Przede wszystkim na samym początku musimy podać adres do naszej strony, a następnie wypełnić kilka pól z formularza katalogu. Wpisujemy jako tytuł strony naszą frazę, którą pozycjonujemy, dlatego, że tytuł strony w katalogu jest anchorem – linkiem wychodzącym Do-Follow. Następnie w kilku zdaniach opisujemy to co użytkownik znajdzie na naszej stronie, co oferujemy, itp.. Ważne, aby opis miał sens, gdyż w przeciwnym wypadku moderator katalogu nie przyjmie naszego wpisu do bazy. Kolejno wpisujemy kilka fraz kluczowych związanych z naszą stroną oraz umieszczamy nasz adres mailowy, na który otrzymamy potwierdzenie o dodaniu naszego wpisu.

Jesteśmy na:

google+  twitter  facebook

Skontaktuj się z nami:

Poszukujesz fachowej porady na temat pozycjonowania? A może szukasz wyceny? Nasza firma Ci pomoże! Oferujemy pozycjonowanie dla każdego - dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy